5 GRUDNIA - ,, MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU,,

W ten niezwykły dzień , jak każdego roku już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały kroków i dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Pomimo braku białego puchu , jak co roku we wczesnych godzinach rannych do Przedszkola przybył Św. Mikołaj. Przyjazd był niezwykły , bo tego roku Św. Mikołaj przyjechał wózkiem zaprzężonym w jednego renifera, oczywiście był to „Rudolf Czerwononosy”. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały. Wcześniej nauczyły sie wielu piosenek i wierszy, które specjalnie dla niego przygotowały. Spotkanie z Mikołajem i Rudolfem  minęło w bardzo  miłej atmosferze. Do wspólnej zabawy z dziećmi i Mikołajem krokiem „raperskim” wkraczał Rudolf, uatrakcyjniając całą wizytę Św. Mikołaja. Tegoroczną wizytę Mikołaja nasze przedszkolaki zapamiętają na bardzo długo. Na  zakończenie wizyty dzieci otrzymały do domu skromne upominki  oraz do każdej grupy Św. Mikołaj przyniósł zabawki do wspólnej zabawy z kolegami.