Wspólne kolędowanie

Czas Bożonarodzeniowy to okres spotkań, wspominania i wspólnego kolędowania, również dla obecnych przedszkolaków i naszych absolwentów, którzy bardzo chętnie odwiedzają nasze Przedszkole w różnych okolicznościach. Teraz był czas wspólnego kolędowania dla małych i dużych. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nysie przygotowały przepiękne „Jasełka”, z którymi udały się do naszych przedszkolaków. Cała społeczność przedszkolna zgromadziła się w jednej sali i podziwiała występy swoich starszych kolegów. Były to dla wielu niezapomniane chwile zarówno dla absolwentów, którzy przypomnieli sobie jak to było kilka lat temu w przedszkolu, zwiedzili swoje dawne sale i przywitali się ze swoimi przedszkolnymi wychowawczyniami. Ale wiele wspomnień będą miały również nasze obecne przedszkolaki, które z zaciekawieniem podziwiały barwne postaci diabła, aniołów śpiewających i grających na skrzypcach, na pewno nie jeden maluch chciałby już posiadać takie umiejętności i zdolności jak jego starsi koledzy ze szkoły. Po występach starszych kolegów nasze przedszkolaki pochwaliły się swoimi umiejętnościami aktorskimi i przedstawiły im swoją wersję „Jasełek”. Brawo dla naszych podopiecznych!!!!