Bal w przedszkolu

BAL W PRZEDSZKOLU

W dniu 9. 01.2015 roku w Przedszkolu odbył się wielki bal karnawałowy. To bardzo szczególny dzień dla każdego przedszkolaka, gdyż tego dnia spełniają dzieci swoje marzenia i zamieniają się w postaci bajkowe. Na balu pojawiły się księżniczki, królowie, baletnice, misie, tygryski, górale, piraci i wiele innych i bardzo ciekawych i barwnych postaci. Do tańca przygrywała muzyka a ogromny klaun zachęcał dzieci do wspólnej zabawy, wymyślając ciekawe zabawy i konkursy. Na ten dzień rodzice w każdej grupie przygotowali dla dzieci słodkie poczęstunki, które dzieci mogły zajadać podczas przerw w tańcach. Dzień zleciał bardzo szybko, pod znakiem szalonej zabawy.  Teraz musimy czekać kolejny rok na tak wspaniały bal karnawałowy.